Prodat Zemědělská půda, Constanta, Constanţa, Rumunsk, Agigea Harbor

Prodat - Cod. 18472

  • Typologie: Zemědělská půda
  • Oblast: 70000 m²
  • Pocet pokoju: 0
  • Podlazí: 0

Jedinečná vlastnost k prodeji v přístavu Constanta u Černého moře a Dunaje Chanel
Specifikace:
1. Plocha: 67.000 m² buildable
2. Umístění: Constanta harbour
3. Čela: 200m na ​​pobřeží Černého moře; 100m na ​​Dunaj a Černé moře, Chanel, 100m v průmyslové železniční způsobem; 50m na ​​silnici accest concret týden
4. Utility: voda, kanalizace, plyn, vysoké napětí, průmyslové železniční cestu na území s terminálu pro nakládku a vykládku, konkrétní přístupnost silnice pro těžkou dopravu.
5. Rozvojové příležitosti: Průmyslový terminál pro mix použití; průmyslové sklady obilí, silech.
6. Vlastnictví dokumentace: 1 vlastníky vlastnické právo, katastrální skici, žádné právní problémy.
Vlastnost je uvedeno výše, jeho umístění a vlastnostech, patří k dědictví tenký realitních příležitostí na rumunském trhu.
Je druh majetku, že velké mezinárodní dovozní a vývozní podniky čekají roky s cílem rozšířit své aktivity a operace.
Strategicky umístěné v největší přístav na Černém moři z východní Evropy, je to poslední dostupné majetek uvnitř přístavu, který poskytuje příležitost rozvíjet různé nezávislé činnosti včetně velkého terminálu pro smíšené využití.
Unikátní tvar pozemku nabízí výhodu mít spuštěné různé činnosti na každé straně pozemku, aniž by zasahoval jeden s druhým.
Podle výše zmíněného tvaru pozemku lze použít jako Fallows:
- Jihozápadní front poskytují s velkorysým otevření železničního průmyslu způsobem, který je dodáván také s terminálu pro nakládku a vykládku
- Východní fronta stanoví, co se 200m otevření ATA Černé moře - více než dostatečný prostor k vytvoření středně velký terminál
- Severní přední stanoví, co se 100m otevření Dunaj-Černé moře navigaci Chanel
- Jižní nabízí přední s betonovou silnici přístupnost pro těžký provoz Připojovací zemi se zbytkem přístavu, města Constanta a A2 dálnici (Bukurešť-Konstanta)
Deept vody začíná na břehu od 6 metters Deppa, a jde až do hloubky 14metters na vzdálenosti 10metter od mořského pobřeží.
Na buttom na moře najdeme jednoduchý písek, který může být jednoduše vybagroval. Vzhledem k tomu náklady na bagrování je keept na minimálním expension.
Pro splnění jakékoliv vývoj na majetku, zajišťujeme s vlastní právní poradenství a oprávněná, aby získal všechny potřebné schvalování v členských státech a povolení potřebné pro rozvoj jakéhokoliv projektu.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB